Opinie

quote

Zawsze pełne zaangażowanie i profesjonalizm.
Miejsce które z przyjemnością będę polecał innym. Pozdrawiam serdecznie Pana Damiana i Michała!

BArone S Pacjent
quote

Polecam :)) Wizyta u Michała pozwoliła szybciej uporać się z kontuzją stopy i zmniejszyć ból. Tydzień później szalałem już w Alpach, wchodząc na Grossglockner :)

Tomek Liebert Pacjent
quote

Z cała stanowczością , zaufaniem i wdzięcznością za wspaniałe efekty dwóch 14 zabiegowych turnusów polecam Państwu ten gabinet. Wiedza , doświadczenie i wspaniali , empatyczny oddani pacjentom terapeuci to są rzeczy których doświadcza się w tym miejscu .Zdrowie fizyczne i harmonia wewnętrzna są gwarantowane .

Katarzyna Grabosz Pacjent
quote

Profesjonalne podejście do klienta. Obsługa bardzo miła, kompetentna oraz pomocna. Miejsce godne polecenia!

Piotr Dudek Pacjent
quote

Miejsce, w którym faktycznie holistycznie patrzy się na człowieka i wspiera naturalnie w powrocie do równowagi i zdrowia. Dzięki Damianowi pożegnałam IBS i towarzyszące bóle, jakość życia wzrosła! Polecam każdej osobie, która wierzy w moc naturalnych metod.

Destina Kuliś Pacjent
quote

Byłam u Damiana na terapii w 2018 roku. Trafiłam do niego z problemem niepłodności po nie udanych próbach invitro i laparoskopii. Dopiero teraz piszę te recenzje bo wcześniej Damian nie korzystał z Google opinii i nie wiem tak naprawdę co mam tu napisać bo słów dobroci jest tyle, że nie starczy miejsca :) :) - krótko !
Damian jesteś osobą która pomogła mi i Tomkowi na świat przywołać naszego syn...

Monika Walszczyk Pacjent

Nasza lokalizacja

Zobacz jak do nas dojechać